Listopad 2006

Charmed

30. listopadu 2006 v 19:26 | Adelle |  Charmed
hrají: Shannen Doherty (Prue), Holly Marie Combs (Piper), Alyssa Milano (Phoebe), Rose McGowan (Paige), Brian Krause (Leo), Julian McMahon (Cole), Drew Fuller (Chris)

Sydney & Vaughn-First scene (1/1)

30. listopadu 2006 v 18:24 | Tess
Sydney Bristow (Jennifer Garner) a Michael Vaughn (Michael Vartan) a jejich první společná scéna. Sydney předává CIA informace o SD6. Michael se stává jejím řídícím agentem.
Kristin Kreuk-Životopis

24. listopadu 2006 v 10:50 | Tess |  Kristin Kreuk
jméno: Kristin Laura Kreuk
datum narození: 30.12. 1982
místo narození: Vancover, Kanada
zajímavost: její otec je Holanďan, její matka je indonéská Číňanka
znamení: kozoroh
barva vlasů: černohnědá
barva očí: hnědá
Kristin se naskytla první příležitost, když v roce 2000 byla obsazana do seriálu Edgemont. V roce 2001 dostala možnost zahrát si v tekĺevizním filmu Snow White (Sněhurka a sedm trpaslíků), ale rozhodující role byla v tomto roce role v seriálu Smallville, která ji proslavila. Tento seriál pochází z dílny společnosti Warner Brothers, která právě produkuje pátou sérii. Tento seriál je o dospívání Clarka Kenta, budoucího Supermana. Kristin tady hraje druhou hlavní roli a zároveň Clarkovu lásku Lanu Lang. V roce 2004 poprvé zazářila na stříbrném plátně v komedii Eurotrip, který se z části také natáčel v Praze. V roce 2004 natočila Kristin ještě jednu roli a to dívku Tenar v dramatu Legend of Earthsea. V současné době Kristin natáčí film s názvem Partition, ve kterém hraje i Neve Campbell.
Kristin byla v roce 2002 zvolena časopisem FHM jako 10. v anglické a 71. v americké verzi nejvíc sexy dávkou roku 2002. V roce 2003 byla ve společné edici na 24. místě.V prestižním časopise Femme Fatales je na prvním místě jako dívka s největším sexapeelem roku 2005 a vede top50 jako nejosudovější žena. Zatím posledním oceněním je umístění se na 67. pozici v 2005 Maxim Hot 100.

Charmed-Season One Promo

24. listopadu 2006 v 10:31 | Adelle |  Charmed

Supernatural

20. listopadu 2006 v 20:28 | Adelle |  Supernatural-Season One
hrají: Jared Padalecki (Sam Winchester), Jensen Ackles (Dean Winchester)
Příběh začíná před dvaadvaceti lety, kdy za záhadných okolností zemřela Mary Winchester, matka Sama a Deana. Od té doby vyrůstají jen s otcem, který se rozhodl, že přijde na to, kdo nebo spíš co zabilo jeho ženu.
O dvaadvacet let později je vše jinak. Zatímco Dean žije společně s otcem, likvidují zlé síly a snaží se najít to, co zabilo Mary, Sam se snaží vyhnout rodinému řemeslu, a tak studuje práva na univerzitě a s rodinou se už nestýká. Proto je velice překvapen, když se jednoho dne před jeho dveřmi objeví Dean a požádá ho, aby mu pomohl najít otce, který zmizel. Sam z toho není zrova nadšen, ale když zemře jeho přítelkyně Jessica za stejných okolností, jako jeho matka, rozhodne se, že se ho společně s bratrem pokusí najít. A tak se vypravují na cestu napříč Amerikou ve svém Chavroletu '67 a likvidují všechno zlé, co jim přijde do cesty...


Chad Michael Murray-Životopis

20. listopadu 2006 v 19:00 | Tess |  Chad Michael Murray
jméno: Chad Michael Murray
datum narození: 24. 9. 1981
místo narození: Buffalo, New York, USA
znamení: váhy
barva vlasů: blonďtá, světle hnědá
barva očí: zelená
Chad měl velice vřelý vztah k herectví, ale svoji kariéru začal jako model (no není se čemu divit). Předváděl značky jako je např. Skechers, Tommy Helifiger a Gucci.
V sedmnácti se snadno od modelingu dostal k herectví.Začínal v televizních seriálech, zahrál si např. v jedné epizodě seriálu Diagnóza: vrařda, jeho první známější role byla v seriálu Gilmorova děvčata, kde si zahrál trochu namyšleného a velice sebevědomého Tristana Dugreye, spolužáka Rory. Bohužel se tam objevoval jen v prvních dvou sériích, protože se odstěhoval do Severní Karolíny, kde začal natáčet další seriál, a to seriál Dawsonův svět. Začal se tam objevovat na začátku 5. série a je tam prakticky celou sérii. Zahrál si tam Charlieho Todda, který je nejdřív přítel Jennifer a poté přítel Joey.
Největší popularitu mu přinesla postava Lucase Scotta ze seriálu One Tree Hill, který se ale bohužel vysílá jen v Americe.
V roce 2003 si zahrál ve filmu Mezi námi děvčaty s Lindsay Lohan a Jamie Lee Curtis.V roce 2004 si zahrál s Hillary Duff v romantické komedii Moderní popelka. V roce 2005 si zahrál v hororu Dům voskových figurín, kde si zahrál i Jared Padalecki (Dean v Gilmorových děvčatech), což je Chadův nejlepší přítel.
Zatím jeho nejnovější film (2006) je válečný film Home of the Brave, kde hrájí takové hvězdy, jako je Samuel L. Jackson, Jessica Biel nebo Christina Ricci.
V dubnu 2005 se oženil s hereckou kolegyní Sophií Bush, ale manželství dlouho nevyrželo. Je zasnoubený s osmnáctiletou herečkou Kenzie Dalton.
Chad miluje sport, hraje fotbal, softbal, basketbal, volejbal a rád jezdí na kolečkových bruslích.

Jared Padalecki-Životopis

20. listopadu 2006 v 18:59 | Tess |  Jared Padalecki
jméno: Jared Tristan Padalecki
datum narození:19.7.1982
místo narození: Sant Antonio, Texas, USA
znamení: rak
barva vlasů: hnědá
barva očí: zelená
Jared už jako malý dobře věděl, že se chce stát hercem. Hodiny herectví začal brát ve 12 letech a objevoval se již ve školních hrách. V roce 1999 se zúčastnil soutěže Claim to Fame, byl jedním z vítězů a cenou byl výlet do Los Angeles na Fox´s Teen Choice Awards. Když byl v LA, všiml si ho hledač talentů. Jakmile dokončil střední školu, odstěhoval se do LA a přijmul nabídku zmíněného hledače talentů, i když původně chtěl zamířit na texaskou univerzitu.
Brzy nato získal roli ve filmu Silent Witness (2000) a seriálu Gilmorova děvčata, který se brzo stal hitem. Jared se tak stal známou tváří a to především u náctiletých děvčat. Objevil se také v seriálu Pohotovost. V roce 2001 si zahrál v nezávislém filmu o baseballu A little Inside. Ovšem jeho velká filmová role přišla teprve v roce 2004, když dostal nabídku hrát ve filmu New York Minute, spolu se sestrami Marry-Kate a Ashley Olsen. V roce 2004 si také zahrál ve filmu Let Fénixe s Dennisem Quadiem. Rok 2005 je pro něj velice úspěšný. Poté, co skončila jeho role Deana v Gilmorových děvčatech, začíná natáčet seriál Supernatural (Lovcí duchů) s Jansenem Acklesem (seriál Smallville).
Také stíhá natočit horor Dům voskových figurín, kde hraje i jeho nejlepší přítel Chad Michael Murray. Jeho nejnovější film je horor Cry_Wolf.

Líbí se vám náš blog?

19. listopadu 2006 v 19:30 | Twins |  Ankety
Tak, je to jako včera, když jsme tuhle stránku zakládaly, ale opak je pravdou. Tahle stránka slaví svoje první dvoutýdenní narozeniny =)
Je to taková sice trochu nenápaditá anketa, ale co se dá dělat. Snad to překousnete.
TAK HLASUJTE!!!