Prosinec 2006

Zoufalé manželky-O seriálu

29. prosince 2006 v 0:00 | Tess |  Desperate Housewives-Promo season 1
hrají: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan...

Bytosti, přízraky, duchové...

28. prosince 2006 v 0:00 | Adelle |  Supernatural-Season One
Tak tady se mrkněte na fotky démonů z první řady
01. Pilot

Hlasování

20. prosince 2006 v 16:50 | Adelle a Tess
Hlasujte pro nás v soutěži o nejlepší blog!!!
DÍKY MOC!!!
Klikněte na celý článek....Sarah Michelle Gellar-Životopis

14. prosince 2006 v 20:35 | Tess |  Sarah Michelle Gellar
jméno: Sarah Michelle Gellar
datum narození: 14.4. 1977
místo narození: New York, USA
znamení: beran
barva vlasů: tmavě hnědá
barva očí: zelená
Sarah už ve čtařech letech objevil filmový agent a hned poté dostala nabídku na roli ve snímku An Invasion of Privacy. Poté Sarah účinkovala v mnoha reklamách (má jich na kontě asi 100) a dostávala další nabídky na menší filmové role. Její první příležitost přišla v roce 1993, kdy vyhrála konkurz na roli Kendall Hart v seriálu All My Childern. Během dvou a půl let, které strávila u tohoto seriálu, získala v roce 1995 cenu Emmy v kategorii "Younger Leading Actress". Hned po předání cen ovšem oznámila, že ze seriálu odchází. Když ji bylo osm její rodiče se rozvedlli a Sarah nikdy neodpustila otci, že opustil rodinu. Další velký zlom přišel na konkurzu na roli Cordelie v Buffy, přemožitelka upírů "Buffy the Vampire Slayer". Dostala ale hned hlavní roli. Nejprve se Warner Brothers rozhodlo natočit jen 13 dílů, ale kvůli velkému úspěchu se natočilo dalších 22 dílů. Díky bojovým scénám v seriálu se naučila Tae Kwon Do a Kickbox. Tento seriál odstartoval kariéru Sarah k větším filmovým rolím. Hned v roce 1997 si zahrála vedlejší roli Helen Shivers ve filmovém thrilleru Tajemství loňského léta "I Know What You Did Last Summer" se svojí kamarádkou Jennifer Love Hewitt, Freddiem Prinzem Jr. a Ryanem Phillippem. Následovala další vedlejší role ve filmu Vřískot 2 "Scream 2", kde si zahrála po boku Davida Arquetteho, Neve Campbell a Courtney Cox. Zahrála si také ve filmu Taková normální holka "She's All That" (1999), kde hrál také Freddie Prinze Jr. V romantickém dramatu Velmi nebezpečné známosti "Cruel Intentions" (1999), konečně dostala hlavní roli po boku Ryana Phillippa a Reese Witherspoon. Za tento film získala honorář 500 000 dolarů a za jednu roli v seriálu "Buffy, přemožitelka upírů" si vydělala 75 000 dolarů. V dubnu roku 2001 se zasnoubila s Freddiem Prinzem Jr. V roce 2002 si zahrála zase s Freddiem Prinzem Jr. (v té době to byl už její manžel) v komedii Scooby-Doo spolu s Matthewem Lillardem a s Lindou Cardelini. Přidal se k nim Seth Green (hrál se Sarah v Buffy) a v roce 2004 vzniklo pokračování Scooby-Doo 2: Nespoutané Příšery. V roce 2004 si zahrála v hororu Nenávist "The Grudge". V roce 2006 si zahrála ve filmu Noční můra (The Return, 2006), kde hraje mladou dívku, která vidí ve snech vraždu spáchanou před 25 lety. V tomto roce Sarah také souhlasila s natáčením hororu Smrtící nenávi2t "The Grudge 2", kde si krátce zahraje roli z prvního dílu, aby předala poselství nové hlavní hrdince.

Co byste změnili?

14. prosince 2006 v 20:16 | Twins |  Ankety
Co byste na tomto blogu změnili? Prosím pište do komentářů váš názor, budeme vám vděční a budeme to moct změnit.

Sound Asleep

14. prosince 2006 v 20:03 | Adelle |  Evanescence-Discografie
Sound Asleep/ Whisper EP (Srpen 1999)
1. Give Unto Me
2. Whisper
3. Understanding (Sound Asleep verze)
4. Forgive Me
5. Understanding (EP verze)
6. Ascension Of The Spirit


Shannen Doherty-Životopis

14. prosince 2006 v 18:00 | Tess |  Shannen Doherty
jméno: Shannen Maria Doherty
datum narození: 12.04.1971
znamení: beran
místo narození: Memphis, Tennessee, USA
barva vlasů: tmavě hnědá
barva očí: modrá
Narodila se jako druhé dítě Toma a Rosy. V sedmi letech se celá její rodina přestěhovala do L.A. Často se účastnila školních her, a právě v té době zjistila, že ji baví herectví. S herectvím začala už v brzkém věku. Její první film se jmenuje Otec Murphy, kde si zahrála Drusillu Shannon. Poté ji objevil Michael Landon a dal jí roli v seriálu "Little House: A New Beginning". Tehdy jí bylo pouze 11 let. Poté nésledovalo mnoho rolí v televizních projektech a v roce 1985 si zahrála ve filmu Girls Just Want to Have Fun spolu s Hellen Hunt a Sarah Jessicou Parker a v roce 1986 dostala roli v seriálu "One House", ve kterém si zahrála spolu s Wilfordem Brimleyem a Deidrou Hall. Nejvíc si jí ale všichni pamatují ze seriálu "Beverly Hills 90210", kde si zahrála roli Brendy Walshové. Díky tomuto seriálu se stala známější, ale její osobní život se začal rozpadat. Začala být závislá na lécích, alkoholu a drogách, až po čtyřech letech musela seriál opustit. Dnes říká, že své herecké kolegy nenávidí. Poté prošla méně důležitými televizními projekty, zahrála si i v pár filmech jako je "Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas, Almost Death nebo Flákači. Naštěstí má Shannen takový talent, že ji ani skandál s drogami nepotopil. V roce 1998 dostala roli v seriálu "Čarodějky", kde si zahrála s Alyssou Milano a Holly Marii Combs. Bohužel v tomto seriálu vydržela pouze tři série. Kvůli pití, drogám a její pověstné nedochvilnosti byla "vyhozena". Její postava musela zemřít a na její místo nastoupila čtvrtá sestra Paige. To bylo pro Shannen velice těžké období. Od té doby ji producenti žádnou hlavní roli nesvěřili, ale v Americe má veliký úspěch její show Scare Tactics a právě natáčí nový seriál Severní pobřeží.Videoklipy Evanescence

13. prosince 2006 v 21:22 | Adelle |  Ankety
Zde můžete hlasovat pro váš nejoblíbenější videoklip skupiny Evanescence. Na videoklipy a jejich natáčení se můžete podívat v rubrice Evanescence. Tak hlasujte!!!


Katherine Heigl-Životopis

12. prosince 2006 v 18:45 | Tess |  Katherine Heigl
jméno: Ketherine Marie Heigl
datum narození: 24.77.1978
místo narození: New Canaan, Connecticut, USA
znamení: střelec
barva očí: hnědá
barva vlasů: světle hnědá až blonďatá
Katherine se narodila rodičům Nancy a Paulovi. Skoro celé své dětství strávila v Nové Kanadě v Connecticutu, kde vyrůstala jako nejmladší ze tří dětí.
Katherine se poprvé dostala do středu pozornosti jako dětská modelka díky její tetě, která nafotila její první fotky. Poté tyto fotky rozeslala do několika modelingových agentur a Kath měla o práci postaráno. Pracovala pro Sears a Lord & Taylor a poté následovalo několik televizních reklam. Poté zjistila, že má raději hraní než modeling. Prvním filmovým debutem byl film "That Night" (1992), kde hrála Juliette Lewis a C. Thomas Howell. V roce 1993 se objevila ve filmu "King Of The Hill", předtím než získala svoji první hlavní roli vzpurného teenagera po boku Gerarda Depardiea ve filmu Můj táta hrdina (1994). Během té doby pokračovala ve studiu na střední škole New Canaan High School. Balancovala mezi studiem a prací herečky a modelky.V roce 1995 si zahrála v akčním filmu Přepadení 2: Temné území se Stevenem Seagalem. Katherine se tehdy začala více soustředit na herectví, ačkoliv ještě pracovala v modelingu a pravidelně se objevovala v několika časopisech. V roce 1996 získala hlavní roli v komedii "Wish Upon A Star". V tomto roce se její rodiče rozvedli a poté, co dokončila studium se přestěhovala s mámou do Los Angeles. Během roku 1997 si zahrála ve filmu "Stand-ins" a Princeznu Ilene ve filmu "Prince Valiant". Katherine také pronikla do televize, kde hrála spolu s Petrem Fondou v přepracované Shakespearově hře "The Tempest" (1998) na téma Americké občanské války. Ve filmech "Bug Buster" (1998) a "Chuckyho nevěsta" (1998) se Katherine odvážila proniknout do hororového žánru. Poté dostala roli v seriálu "Roswell" (1999), kde si zahrála Isabelu Evans. Tato role jí přinesla obrovskou popularitu. Katherine také dokončila práci na nezávislém filmu "100 sladkých holek" (2000). Katherine si našla čas na roli v dalším hororovém celovečerním filmu "Valentine", kde si zahráli také David Boreanaz a Denise Richards. Poté přišlo několik televizních rolí jako je např. "Láska přichází zvolna" (2003) nebo Slib věčné lásky" (2004). V roce 2005 dostala roli v televizním seriálu " Gray's Anatomy" (Chirurgové), který se právě vysílá i u nás. V roce 2006 se objevuje ve filmu Caffenie a v roce 2007 ve filmu Zbouchnutá (Knocked Up).