Josh Holloway-Životopis

20. května 2007 v 14:14 | Tess |  Josh Holloway
jméno: Joshua Lee Holloway
datum narození: 20.7.1969
místo narození: San Jose, Kalifornie, USA
znamení: rak
barva očí: zelená
barva vlasů: světle hnědá
Joshua Lee Holloway se narodil 20. července 1969 v Kalifornii, jeho rodina se však brzy přestěhovala do zapadákova někde v Georgii. Cesta zpět mezi světla ramp trvala Joshovi přes třicet let a vedla přes tři bratry, sbírání mrtvých kuřat na farmě a zasekla se na dlouhá léta na modelingovém molu. Musel vzít zavděk pochybnými reklamami nebo nechat si nakopat zadek od Alicie Silverstone ve videoklipu Aerosmith - Cryin.

Dnes ho zdobí titul jednoho z padesáti nejkrásnějších lidí světa (People 2005), přesto on sám s typicky Sawyerovskou pózou tvrdí, že seriál LOST mu přinesl akorát dlouhé vlasy a jižanský přízvuk, tedy dvou věcí, které nemá rád a snažil se jich dlouhá léta zbavit.
Sám však musí uznat, že před tajemným ostrovem v televizi či filmu vymetal jen ty nejtmavější kouty. Mohli jsme ho vidět v seriálu WALKER ,TEXAS RANGER, ANGEL, KRIMINÁLKA LAS VEGAS nebo NÁMOŘNÍ VYŠETŘOVACÍ SLUŽBA, vždy se ale objevil jen v pár epizodách. Na filmovém plátně jsme ho mohli vidět (někdy taky ne) v trillerech COLD HEART, MUTANT nebo MOJE DCERA NENÍ VRAH a v komedii MOVING AUGUST (to vše v roce 2002). Vždy se ale jednalo o propadáky a Joshovi se nepodařilo prosadit. Až seriál LOST (ZTRACENI, 2004) a filmy s nim spojené (LOST: THE JOURNEY, LOST: REVELATION) mu přinesly slávu. V roce 2007 ho konečně můžeme vidět v hlavní roli, ve filmu WHISPER. I dnes má dostatek času na svou manželku Yessicu a na své koníčky, kam patří třeba snowboard nebo motokros.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Dena | 21. května 2007 v 7:18 | Reagovat

to je fakt naklikávácí ikonka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.