Květen 2007James "Sawyer" Ford (Josh Holloway)

24. května 2007 v 13:50 | Tess |  Ztraceni-Postavy
Před havárií letadla:
Když byl James ještě malý, člověk s přezdívkou Sawyer podvedl jeho rodiče, což vedlo posléze ke smrti obou jeho rodičů. James převzal jeho přezdívku a od té doby se (marně) snaží nalézt tohoto muže, aby ho zabil. Spáchal několik větších či menších podvodů, u jednoho z nich už málem najde skutečného Sawyera. Cestuje proto do Austrálie, aby ho zabil - jenže až po zastřelení zjišťuje, že zabil nevinného člověka. Jeho obchodní partner ho pouze zneužil na špinavou práci, skutečný Sawyer je někdo jiný.
Po havárii:
Patří na ostrově především díky svému sobeckému chování k nejméně oblíbeným. Neustále trousí posměšné hlášky a shromažďuje u sebe různé věci z trosek letadla. Největší události, které se Sawyer na ostrově účastnil, byla stavba voru a jeho následná plavba. Poté, co Druzí unesli Walta a zapálili vor, byl Sawyer postřelen a společně s dalšími zadržován druhou partou přeživších. Tam se nejvíce sblížil s Anou-Lucií, která se s ním (ovšem čistě pragmaticky) vyspala, Sawyer je zároveň přitahován Kate. Během únosu ze strany Druhých se Sawyer a Kate sblíží, společně potom z jejich zajetí díky Jackovi utíkají. Na ostrově také Sawyer má příležitost vyrovnat se skutečným Sawyerem, kterým je Lockův otec, Anthony Cooper.
Jack Shephard (Matthew Fox)

23. května 2007 v 14:22 | Tess |  Ztraceni-Postavy
Před havárií:
V reálném životě je chirurgem v Nemocnici Svatého Šebestiána, kde pracoval společně se svým otcem. S ním ale neměl ke konci příliš dobrý vztah, jeho otec se od rodiny oddělil a odjel do Austrálie (tam jak se ukázalo žije Jackova nevlastní sestra - Claire), kde posléze zemřel. Jack cestoval ze Sydney proto, aby přivezl jeho tělo zpět do USA. Jack byl jednou ženatý, vzal si pacientku jménem Sarah, kterou po těžké nehodě zachránil od trvalé invalidity. Manželství ale nevyšlo, Jack se dlouho potloukal životem a díky jedné epizodě už si nikdy nenašel blízký vztah k ženám.
Po havárii:
Jack je nepsaný vůdce všech přeživších, především díky tomu, že ihned po havárii začal všechny ošetřovat, na ostrově působí také jeho nesobecká autorita, kdy se snaží pomáhat všem stejně. Je přitahován Kate, přesto se kromě jednoho polibku nikdy více nesblížili. Jack se účastnil všech hlavních událostí, ať už to bylo otevření poklopu, cesty na území Druhých nebo následného únosu ze strany Druhých. Po svém zajetí souhlasí, že bude operovat Bena, především díky tomu, že viděl Kate společně se Sawyerem. Nachází si tak pomalu ale jistě cestu k Juliet z tábora Druhých.
Charlie Pace (Dominic Monaghan)

22. května 2007 v 14:21 | Tess |  Ztraceni-Postavy
Před pádem letadla:
Spolu se svým bratrem byl Charlie vychován v přísné katolické rodině, už od útlého dětství oba dva aktivně hráli na hudební nástroje. Později společně založili rockovou kapelu Driveshaft, která jednu chvíli byla především díky písničce "You All Everybody" velice úspěšná. Kapela se ovšem rozpadla zevnitř, také díky drogám. Zatímco Charlieho starší bratr Liam se úspěšně ze závislosti vymanil a založil si rodinu, Charlie s tím stále bojuje a několikrát se už dostal do obtížných situací. Ani setkání s jeho bratrem v Austrálii mu nepomohlo.
Po pádu letadla:
V prvních dnech na ostrově řeší Charlie hlavně svojí drogovou závislost, pomocnou ruku mu podá Locke, který mu slíbí za abstinenci kytaru. Když už se zdá, že to úspěšně překonal, najde v troskách letadla další zásoby drog. Charlie se hodně sblíží s těhotnou Claire, po narození jejího syna, Aarona, se o oba ochotně stará. Jejich vztah prochází krizí, když má Charlie další absťák, usmíří se teprve až po delší době. Aktuálně Charlie musí řešit Desmondovu předpověď, že brzy umře.

Evanescence Blog

22. května 2007 v 10:30 | Adelle |  Evanescence
Pokud se divíte, že o Evanescence nepřibývají novinky, tak je to proto, že jsem založila nový blog, který je zaměřený jen na tuto kapelku. Takže pokud máte tuto kapelku rádi, klikněte na ikonku nebo sem. Doufám, že se vám blog bude líbit :D
Hugo "Hurley" Reyes ( Jorge Garcia)

21. května 2007 v 15:19 | Tess |  Ztraceni-Postavy
Před pádem letadla:
Hurley začal s přejídáním v době, kdy ho jako malého opustil otec a on musel sám vyrůstat se svojí matkou. Jeho váha se mu poprvé stala prokletím v okamžiku, kdy způsobil nepřímo smrt dvou lidí - to ho přivedlo až do bláznice. Tam se poprvé objevuje jeho imaginární dvojče Dave, spřátelí se také s jiným člověkem, který mu prozradí číselnou kombinaci 4 8 15 16 23 42. Po svém odchodu z blázince tuto kombinaci Hurley vsadí do loterie a vyhraje 114 miliónů dolarů. Investuje do dalších společností (v jedné z nich pracuje Locke) a v době havárii má na kontě 156 miliónů. Jenže peníze mu přinesou jen smůlu, ať už mezi přáteli, v rodině či v lásce. Do Austrálie cestuje, aby se od jistého člověka jménem Sam Toomey dozvěděl, jak se svého prokletí zbavit.
Po pádu letadla:
Nejprve na ostrově jen hláškoval ("Dude"), ostatním přihrával a stavěl golfová hřiště, ale poté objevil falešného cestujícího (Ethan Rom) a účastnil se velké výpravy k vraku lodi Black Rock. Snažil se zabránit otevření poklopu (uviděl na něm pro něj nešťastná čísla), jeho čas přišel ve chvíli, kdy se spojily obě skupiny přeživších a on poznal Libby. Jejich románek byl krátký, Hurley byl poté na čas unesen Druhými. V táboře je to poté stále on, kdo drží dobrou náladu.

Návštěvnost 14.5.- 20. 5.

21. května 2007 v 10:26 | Tess
Pondělí: 80
Úterý: 68
Středa: 66
Čtvrtek: 60
Pátek: 82
Sobota: 68 (1282 hlédnutí, což je zatím rekord za tenhle měsíc !!!)
Neděle: 61
Celkem: 485


Josh Holloway-Životopis

20. května 2007 v 14:14 | Tess |  Josh Holloway
jméno: Joshua Lee Holloway
datum narození: 20.7.1969
místo narození: San Jose, Kalifornie, USA
znamení: rak
barva očí: zelená
barva vlasů: světle hnědá
Joshua Lee Holloway se narodil 20. července 1969 v Kalifornii, jeho rodina se však brzy přestěhovala do zapadákova někde v Georgii. Cesta zpět mezi světla ramp trvala Joshovi přes třicet let a vedla přes tři bratry, sbírání mrtvých kuřat na farmě a zasekla se na dlouhá léta na modelingovém molu. Musel vzít zavděk pochybnými reklamami nebo nechat si nakopat zadek od Alicie Silverstone ve videoklipu Aerosmith - Cryin.

Dnes ho zdobí titul jednoho z padesáti nejkrásnějších lidí světa (People 2005), přesto on sám s typicky Sawyerovskou pózou tvrdí, že seriál LOST mu přinesl akorát dlouhé vlasy a jižanský přízvuk, tedy dvou věcí, které nemá rád a snažil se jich dlouhá léta zbavit.
Sám však musí uznat, že před tajemným ostrovem v televizi či filmu vymetal jen ty nejtmavější kouty. Mohli jsme ho vidět v seriálu WALKER ,TEXAS RANGER, ANGEL, KRIMINÁLKA LAS VEGAS nebo NÁMOŘNÍ VYŠETŘOVACÍ SLUŽBA, vždy se ale objevil jen v pár epizodách. Na filmovém plátně jsme ho mohli vidět (někdy taky ne) v trillerech COLD HEART, MUTANT nebo MOJE DCERA NENÍ VRAH a v komedii MOVING AUGUST (to vše v roce 2002). Vždy se ale jednalo o propadáky a Joshovi se nepodařilo prosadit. Až seriál LOST (ZTRACENI, 2004) a filmy s nim spojené (LOST: THE JOURNEY, LOST: REVELATION) mu přinesly slávu. V roce 2007 ho konečně můžeme vidět v hlavní roli, ve filmu WHISPER. I dnes má dostatek času na svou manželku Yessicu a na své koníčky, kam patří třeba snowboard nebo motokros.

Novinky

20. května 2007 v 14:08 | Tess |  NOVINKY
Takže jelikož jsem teď neměla moc času (a pořád taky nemam) moc toho na blogu nepřibylo, ale něco snad ano:
Hodně jsem přidávala Gilmorova děvčata , takže jestli máte tenhle seriál rádi, určitě se podívejte.
Potom jsem přidala Shannen Doherty, Lauren Graham, Jennifer Love Hewitt a teď přidávám fotky postav ze seriálu LOST.
Ještě jsem chtěla udělat velkou fotogallerii Sarah Michelle Gellar, ale teď mam něco s počítačem takže se omlouvám, že teď tady nebude moc článků, ale nějaké jsem nastavila, takže to nebude tak hrozné. Jestli se náě počítač vzpamatuje přidám Sarah a promofotky k seriálu Alias.
A ještě malá poznámka:
→moje sestra si udělala vlastní blog, takže se na něj můžete podívat TADY. Je to blog o skupinách The Rasmus a Evanescence, tak se tam určitě podívejte.