Červen 2007

Zoufalé manželky

13. června 2007 v 17:25 | Tess |  Ankety
Na Primě běží druhá řada amerického seriálu Zoufalé manželky (Desperate Hausewives) a už jen pár dílů a dočkáme se třetí. V této anketě můžete hlasovat pro svojí oblíbenou postavu.Lostprophets-4AM Forever

12. června 2007 v 18:32 | Adelle
Tak tady je úplně bezvadná kapelka Lostprophets se svou písní 4 AM Forever. Tento song určitě stojí za poslech, protože zpěvákův hlas je naprosto skvělej a na klip se taky hezky kouká :) Takže Enjoy!
Tak co na ně říkáte? Pište do komentářů!

Nová Rubrika

12. června 2007 v 18:19 | Adelle |  NOVINKY
I'm back aneb nová rubrika. Tak je to tady! Jsem zpět, teda časem budu. Možná jste si všimli, že jsem si založila blog jen o Evanescence (www.salmiakki.blog.cz) a proto jsem asi dva měsíce vůbec nepřidávala žádné články a tento blog jsem nechala napospas Tess. Takže to tu zahltila herečkama a spousty fotek, a proto sem občas zajdu, abych to tu trochu zkulturnila. Proto jsme se rozhodly, že založíme novou rubriku MUSIC ANEB CO NÁS ZAUJALO A DÁ SE POSLOUCHAT. Sem vám pravidelně budeme dávat videoklipy známých i méně známých skupin, které nás něčím zaujaly. No máte se na co těšit, to je zatím ode mne vše a doufám, že jsem vám chyběla :)Návštěvnost 4.6.-10.6.

11. června 2007 v 16:08 | Tess
Pondělí: 275
Úterý: 71
Středa: 52
Čtvrtek: 64
Pátek: 64
Sobota: 135
Neděle: 90
Celkem: 751
Novinky =)

10. června 2007 v 13:44 | Tess |  NOVINKY
Takže, ikdyž jsem neměla moc času kvůli závěrečným zkouškám ve škole, nějaké články přibyli:
Na blogu už je celý souhrn postav ze seriálu Lost. (Texty jsou použity z webu www.lost.cz) A zdroje jsem ke každému článku uvedla.
Potom jsou dodělané galerie k I., II., III., sérii tohoto seriálu. Už se těším na IV.řadu (premiéra na ABC únor 2008). Postupem času budu přidávat fotky z časopisů, galerie herců a zajímavosti k seriálu.
Dále se můžete těšit na galerii Marcii Cross.
O prázdninách nebudu mít čas přidávat články, proto jsem nastavila články Sarah Michelle Gellar. Doufám, že se vám budou líbit.
Taky ještě nikdo neuhádl bleskovku 5 a bleskovku 7. Tak do toho!!
,,Užívejte" si poslední tři týdny školy a o prázdninách to pořádně rozbalte =D. Zdraví Tess.