Září 2007

BLOG ZNOVU V PROVOZU

29. září 2007 v 19:13 | Tess |  Zprávy pro vás
Hmm...tak jsem dlouho přemýšlela o tom jeslti znova začít s tímto blogem nebo ne. Už mi to docela chybí, ale nemam na to moc času (škola, taneční, Aleš...) tak mě napadlo poprosit mojí kamarádku Zuzanne, jestli by mi s tím nepomohla. A ona na to kývla, za což jsem jí moc vděčná. Takže tento blog JE ZNOVU V PROVOZU!!! Nevím jak nám to půjde, ale snad se vám tady bude líbit. Neslibuju žádnej příval článků a informací, u mě je to z časových důvodů a Zuzanne má svůj blog (www.beautifful.blog.cz). Takže ode mě se od pondělka můžete těšit na články a u Zazanne? no nechte se překvapit...Určitě tenhle blog budou čekat nějaké změny, o kterých vás předem budu informovat.
Tak zatim pa

Zpráva pro vás

29. září 2007 v 9:39 | Tess |  Zprávy pro vás
Hodně spřátelených blogů mi poslední dobou píše, jestli tenhle blog bude pokračovat nebo ne. Zatim jsem se nerozhodla, ale asi ne. Je mi to líto, protože jsem nad ním strávila hodně času a bavilo mě to. Ale teď vážně nevim...tenhle blog už má svůj "řád" a já už nevim, co bych přidávala za články, takže bych musela založit nový a začít úplně od začátku. Na to jsem, ale hrozně líná a taky na to nemam čas a už se mi nechce čekat na to, jestli můj blog někdo navštíví nebo jestli náhodou nepřibyl nějaký komentář, který většinou neni moc lichotivý...
Přemýšlela jsem, že bych se více věnovala hudbě a filmům, protože těmto tématům jsem se moc nevěnovala a přitom v nich mam určitý přehled. Ale nic neslibuju...
Taky mě napadlo, že by mi někdo mohl s tímto blogem pomáhat, jestli by měl někdo zájem...
A nebo bych ho mohla svěřit za určitých podmínek někomu ze svých spřátelených blogů. Zuzi a Terko (nebo někdo jiný!?) máte zájem???
No jinak se s vámi loučim. Mějte se moc hezky!!!

KONEC BLOGU

3. září 2007 v 19:52 | Tess |  Zprávy pro vás
Ahoj lidi, doufám, že jste si užili prázdniny tak jako já. Pořádně jsem se vyspala, opálila, ale hlavně zakalila =P ,a taky jsem našla úžasnýho kluka. Bohužel bydlíme každej úplně někde jinde, takže nevim jastli nám to vydrží...ale tim vás nechci zatěžovat, vlastně píšu tenhle článek kvůli něčemu jinýmu. Když se podíváte na návštěvnost tohoto blogu za posledních několik týdnů, všimnete si, že je to týden od týdne horší. Proto jsem se rozhodla, že tenhle blog zruším...teda ne zruším...články ani blog mazat nebudu, ale přestanu články přidávat. Budu taková pasivní blogařka. Budu navštěvovat svoje spřátelený blogy a psát komentáře...ale asi mě tady moc často neuvidíte. Budu ráda, když bude mít tenhle blog alespoň nějakou návštěvnost, ale moc v to nedoufám. No přeju vám hodně štěstí ve škole a v osobním životě. Pa pa, doufám, že se ještě někdy na blogu potkáme.
  • Ještě jedna důležitá věc: ČLÁNKY MŮŽE KLIDNĚ KOPÍROVAT KDOKOLIV!!!! Ale i přes dočasné zrušení bych chtěla poprosit všechny, co článek zkopírují, aby uvedli ZDROJ. Moc děkuju!!!!