Říjen 2007News about Michael

29. října 2007 v 18:06 | Tess |  Michael Vartan
Jestli jste si mysleli tak jako já, že po skončení seriálu Alias se Michael Vartan propadl do země, tak jste se pletli. O prázdninách se dostal do (bohužel jenom slovenských) kin snímek Rogue. Jde o horor natočený na Novém Zélandu a s docela dobrým hodnocením. Teď ale novinka. Michael se objeví v novém seriálu televize ABC Big Shots. No počkám si na hodnocení, ale četla jsem, že sledovanost v USA klesá, takže budu držel palečky!!!

Celldweller- Switchback

26. října 2007 v 17:46 | Tess

The Calling-Wherever you will go

26. října 2007 v 17:38 | Tess
Tahle písnička je vážně dobrá!
TEXT ↓Charmed na Nově

22. října 2007 v 16:37 | Tess |  NOVINKY
Jak možná už všichni víte, na Nově můžete od pondělí do pátku vždy kolem 14:40 sledovat seriál Čarodějky (Charmed). Zatím je to jenom reprízovaná pátá řada, tak doufám, že už konečně uvidíme taky něco nového...


Channing Tatum-Životopis

22. října 2007 v 16:18 Channing Tatum
jméno: Channing Bryan Isaac Tatum Anderson
datum narození: 26.04.1980
místo narození: Cullman, Alabama, USA
znamení: býk
Channing Tatum vyrostl na Floridě.Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.
V roce 2004 se poprvé objevil v episodě televizního seriálu CSI: Miami.V roce 2005 si zahrál ve SPOUŠTI (Havoc) a pak v COACH CARTER.Ten samý rok si ještě zahrál motorkářskou hvězdu Rowdyho Sparkse ve filmu SUPERCROSS.
Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama GUIDE TO RECOGNIZING YOUR SAINTS, které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku SUPER NÁHRADNÍK (She's The Man) inspirovaném Shakesparovou Dvanáctou nocí.
Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku LET´S DANCE.
Zatím mezi jeho nejnovější filmy můžeme zařadit: MONGOL (2007), BATTLE IN SEATTLE (2007, hrají: Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Joshua Jackson...), STOP LOSS (2008, hrají: Ryan Phillippe) a PINKVILLE (2008, hrají: Bruce Willis).

Avril Lavigne-Where You're Gone

18. října 2007 v 17:12 | Tess
Avril Lavigne-Where You're Gone.

Papa Roach-Gettins Away With Murder

18. října 2007 v 17:09 | Tess
Úžasná kapelka Papa Roach a asi jejich nejznámější písnička Getting Away With Murder.

Linkin Park-Bleed It Out + TEXT

12. října 2007 v 16:54 | Tess
Text ↓

Sunrise Avenue-Fairytale Gone Bad +TEXT

12. října 2007 v 16:49 | Tess
Sunrise Avenue-Fairytale Gone Bad. Určitě každý zná...tak si jí užijte!
TEXT ↓

Apocalyptica-Bittersweet

9. října 2007 v 16:34 | Tess
Poměrně stará písnička od Apocalyptiky, Lauriho (The Rasmus) a Villeho (HIM).

New design na měsíc říjen

4. října 2007 v 17:26 | Tess |  Designs
Rozhodla jsem se, že změním design. No snad se vám líbí, já osodně jsem s ním docela spokojená. Je říjen, nad Prahou mlha a pořád prší. A ani já nejsem v pohodě, takže se tenhle tmavší design docela hodí.. Vaše názory můžete psát do komentů.

Sydney- Randezvous (1/21)

3. října 2007 v 15:41 | Tess
Píseň: Since I Fell For You. Musím uznat, že Jennifer je výborná herečka ale i zpěvačka. Posuďtě sami =DMichelle Trachtenberg-Životopis

2. října 2007 v 15:09 Michelle Trachtenberg
jméno: Michelle Christina Trachtenberg
datum narození: 11. 10. 1985
místo narození: New York, USA
znamení: váhy
barva očí:
barva vlasů: hnědá
Michelle Trachtenberg, přáteli přezdívaná jako Mitchie, se narodila 11. října 1985 v New Yorku, ve Spojených státech amerických. Ze strany tatínka má německé předky - odtud zdědila své dlouhé příjmení - a maminka má zase ruské kořeny, proto Michelle tímto jazykem plynně hovoří. Před několika lety se s matkou odstěhovala do Los Angeles, aby byla blíže centru filmového dění. Její starší sestra Irene nedávno promovala na univerzitě.

V pěti letech začala malá Michelle účinkovat v televizních reklamách, ale českému publiku se poprvé představila až o šest let později jako Harriet ve filmu MALÁ ŠPIONKA. Při natáčení ALL MY CHILDREN se dočista neznámá Michelle seznámila se slavnější kolegyní Sarah Michelle Gellar. Staly se z nich dobré kamarádky, a toto přátelství se pro ni stalo osudovým. Vyneslo jí totiž slávu po celém světě díky tomu, že ji Sarah doporučila castingovému štábu pro roli Dawn Summers v seriálu BUFFY, PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ.

Michelle uvádí, že byla velkou fanynkou tohoto upírského seriálu ještě dávno před tím, než dostala nabídku si v něm zahrát. V závěrečném díle, nazvaném "Chosen" - Vyvolená, dokonce vyřkla poslední větu, která kdy v Buffy zazněla. Natáčení bylo ukončeno roku 2003, k čemuž se Michelle vyjádřila bez lítosti - stejně prý chtěla jít dál, nabídky se hrnuly jedna za druhou…

Roku 2004 se chopila příležitosti a zahrála si v praštěné komedii EUROTRIP, která vypráví o čtyřech kamarádech, cestujících po evropských zemích. Ve stejném roce si také střihla roli Wendy v dramatu MYSTERIOUS SKIN. Popularitu obzvlášť mezi malými děvčaty ji opět vynesla PRINCEZNA LEDU, při které Michelle uplatnila své dětské lekce baletu.

Ve volném čase ráda píše básničky a stará se o svou kočičku Casey. Miluje tenis, plavání, bruslení a zahradničení, které ji prý uklidňuje, když zrovna nemá svůj den. Mitchie se již ve svém mladém věku pilně věnuje charitativní činnosti a je aktivní mluvčí všelijakých projektů proti drogám. Dokonce se účastnila zasedání v centru CNN, kde pomohla tehdejšímu prezidentu Billu Clintonovi s uvedením jedné z významných protidrogových kampaní.