Prosinec 2007

Konec roku

31. prosince 2007 v 19:00 | Tess |  Zprávy pro vás
PŘEJU KRÁSNÉHO SILVESTRA!!!!!
Doufám že si ho užijete a ráno budete vypadat líp než já =D Užijte si to a dobře začněte rok 2008. Pa pa =*

Courteney Cox-Životopis

27. prosince 2007 v 13:01 | Tess |  Courteney Cox
Jméno: Courteney Cox Arquette
Místo narození: Birmingham, Alabama, USA
Datum narození: 15.06.1964
Znamení: Blíženci
Courteney Cox se narodila jako nejmladší ze čtyř dětí.Když jí bylo deset, rodiče se rozvedli po devatenáctiletém manželství. Ona se třemi sourozenci zůstali s matkou. Zapsala se na státní střední školu Mountain Brook High v rodném městě Birminghamu. Po odpolednech pracovala v místním obchodě. Jako běžná středoškolačka měla zálibu v tenise, plavání a také byla roztleskávačka.

Po absolvování střední školy v roce 1982 začala studovat architekturu na Mt. Vernon College ve Washingtonu. Po roce studia se potkala s Ianem Copelandem synovcem nevlastního otce. Společně pracovali pro New Yorského hudebního agenta a ačkoliv, zde byl velký věkový rozdíl patnácti let, vytvořil se mezi nimi milostný poměr. Copeland podpořil Courteney v tom, aby se začala věnovat jejímu vysněnému modelingu. Také se jí snažil přesvědčoval, aby vyzkoušela herectví.

Její první práce byla pro Noxzema a Maybelline. Poté se přesunula do malého televizního seriálu "As the World Turns". V době, když její kariéra startovala, rozhodli se Courteney a Copeland ukončit svůj poměr. V roce 1984 získala celostátní pozornost, když jí režisér Brian DePalma vybral z davu více než tří set uchazeček, aby si zatancovala jako dívka Bruce Springsteena v jeho videoklipu "Dancing in the Dark".

Také se objevila v televizním seriálu stanice NBC "Misfits of Science" (1985), který však nebyl dobře divácky přijatý. Stejný rok si zahrála roli Lauren v televizním seriálu "Family Ties". Po ukončení tohoto seriálu se rozhodla zkusit štěstí ve filmovém průmyslu (Zámotek 2 (1988), Pan Osud (1990), Modrá Poušť (1991)).

Svůj další významný průlom přišel v roce 1994, kde si zahrála šéfovou Jima Carreyho ve filmu Ace Ventura: Zvířecí detektiv . Brzy po úspěchu tohoto filmu získala významnou roli Moniky Geller v televizním komediálním seriálu PŘÁTELÉ. Díky úspěchu v tomto seriálu získala možnost se zahrát v trilogii thrillerů Vřískot, Vřískot 2 a Vřískot 3.

Courteney se vdala za svého spoluherce z Vřískotu Davida Arquettea v červnu 1999. V roce 2001 se objevila v dalším velkofilmu po boku Kevina Costnera a Kurta Russella ve filmu 3 000 mil na útěku, kde si zahrála Kurtovu společnici Cybil Waingrow.
Zatím její nejnovější počin je seriál DIRT (2007), kde hraje hlavní roli a tento seriál je v Americe velice úspěšný.


Blog znovu v provozu

26. prosince 2007 v 12:28 | Tess |  NOVINKY
Tak jsem se trochu nudila a našla jsem nějaký nový hezký obrázky a vzniklo pár článků. No, ikdyž jsem to neměla v plánu tak blog je znovu v provozu =D
Nově přibude rubrika Courteney Cox, aktualizovala jsem články Fotogalerie 34 a 21 u Chada M. Marraye a přidala jsem jeden článek, jeden článek u Jennifer Garner a Sarah Michelle Gellar, potom jsem přidala fotky ve článcích u Jennifer Love Hewitt-Unknow magazine 2 a Lifetime 2004 a ještě pár nových článků.
Ještě přidám pár článků v rubrikách Rose McGowan a Brian Krause.
Určitě všichni čekáte na premiéru čtvrté řady seriálu Ztraceni a proto přidávám promofotky k této řadě.
Taky bych chtěla dodělat životopisy ke všem hercům a herečkám ale nevim jestli se k tomu dostanu...
Tyhle články jsou nastaveny vždy jeden na každý den až do konce února.
Ještě bych chtěla poděkovat za komentáře a návštěvnost z 25. prosince!!!

PŘERUŠENÍ BLOGU

23. prosince 2007 v 14:02 | Tess |  Zprávy pro vás
Rozhodla jsem se zase přerušit svou činnost na tomto blogu, nevím na jak dlouho ale možná jednou za čas přidám nějaký ten článek.
Jinak všem přeju šťastné a veselé vánoce, hodně dárků a šťastný nový rok 2008.


Mám rušit blog?

10. prosince 2007 v 15:19 | Tess |  Ankety
Anketa: Mám (pře)rušit blog? Prosím hlasujte v anketě.