Leden 2008
Jennifer Anne Garner-Životopis

28. ledna 2008 v 19:27 | Tess |  Jennifer Garner
jméno: Jennifer Anne Garner
datum narození: 17. 04. 1972
místo narození: Houston, Texas, USA
znamení: beran
barva očí: hnědozelená
barva vlasů: hnědá, vlasy přirozeně rovné
mazlíčeci: kočka a labrador jménem Martha Steward Garner, kterou dostala od štábu při natáčení Přes noc 30
Přestože u nás Jennifer není příliš dlouho známá, v Americe se proslavila filmy jako je Daredevil nebo Elektra. Poprvé na sebe upozornila v seriálu Alias, který režíruje J. J. Abrams, kterého určitě každý zná jako režiséra slavného seriálu Lost.
Zaměstnání jejích rodičů v žádném případě nenaznačovalo, že by se Jenn měla uplatnit ve filmovém průmyslu. Její otec Bill je inženýrem chemie a její matka Pat je učitelkou angličtiny. Jennifer má dvě sestry: Melissa Garner, která je starší a Susannah Garner, která je mladší.
Jenn se už od mala (a to celých devět let) věnovala baletu, ale přesto se nerozhodla pro dráhu umělkyně. Rozhodla se pro universitu (George Washinton High School, Charleston, West Virginia), jejíž hlavním oborem bylo studium chemie. Za nějaký čas ale Jenn opravdu zjistila, že herectví je to, co ji baví, a přestoupila na školu dramatických umění (Dennison University, Granville, Ohio). Po úspěšném dokončení studia se přestěhovala do New Yorku, kde si našla práci hostesky, aby měla čas na obíhání konkurzů. Nejdříve získávala jen menší role, jako je např. malá role v seriálu Felicity (kde poznala svého prvního manžela Scotta Foleye, kterého si vzala v roce 19. 10. 2000 a rozvedli se v dubnu 2004), role ve fimu Hele vole, kde mám káru? nebo role ošetřovatelky v Pearl Harboru.
Tyto projekty byly velice slušně přijaty, ale Jennifer pořád čekala na svoji osudovou roli, která přišla v roce 2001, a to role v již zmiňovaném seriálu Alias, kde hrají takové hvězdy jako je Ron Rifkin, Victor Garber nebo Michael Vartan, se který porději chodila (květen 2003-červenec 2004). Díky tomu, že je tento seriál akčního rázu, dostala roli Elektry Natchois v comicsovém Daredevilu (kde se seznámila se svým druhým manželem Benem Affleckem) a poté ve fimu Elektra, ve které už dostala hlavní roli. Za zmínku stojí také filmy Přes noc třicítkou nebo Chyť mě, když to dokážeš. Zatím její nejnovější filmy jsou Catch and Release (Život jde dál), Království a Juno.
New Design-ÚNOR 2008

26. ledna 2008 v 13:33 | Tess |  Designs
Nový design s Hayden Panettire, kterou můžete znát např. ze seriálu Hrdinové. Zaše názory a připomínky můžete psát do komentářů!

Diplom SOND

26. ledna 2008 v 13:29 | Tess
Vyhrála jsem druhé místo za design s Jaredem Padalecki. Děkuju moc za vaše hlásky!!!Linkin Park-In Between

23. ledna 2008 v 21:47 | Tess
Tuhle písničku jsem si vážně zamilovala, doufám, že se vám bude taky líbit.


Finále SOND

23. ledna 2008 v 6:44 | Tess
Ahojky pls hlasujte pro mě ZDE jsem ve finále v SOND! Díky moc!Nickelback- Mistake (Live)

20. ledna 2008 v 18:27 | Tess
Krásná písnička ale bohužel jsem ji nesehnala natočenou ve studiu takže jestli ji někdo máte tak mi ji můžete poslat =D. DÍKY


Linkin Park-Crawling

19. ledna 2008 v 16:37 | Tess
Jedna z mých nejoblíbenějších písní...