Únor 2008


SONC-Megan Fox

29. února 2008 v 14:48 | Tess
Ahojky, přihlásila jsem se do SONC (soutěž o nej celebritu) s Megan Fox, kterou můžete znát z filmu Transformers. Tak jsetli se vám Megan líbí, hlasujte pro mě (pro ni) TADY. Moc děkuju!!!!

SONB-Hlasujte!!!

29. února 2008 v 14:45 | Tess
Tak jsem zase v soutěži. Tentokrát je to SONB (soutěž o nejlepší blog). Tak jestli se vám můj blog líbí, tak hlasujte pro mě TADY. Moc děkuju za vaše hlásky!!!!

Sarah Wayne Callies-Životopis

28. února 2008 v 21:22 | Tess |  Sarah Wayne Callies
Sarah Wayne Callies, rozená Sarah Anna Callies (jméno Wayne si vzala po své matce za svobodna), se narodila v La Grange, stát Illinois. Necelý rok po narození se kvůli práci celá rodina přestěhovala do Honolulu. Oba její rodiče byli profesoři na univerzitě. Otec profesor práva a její matka profesorka angličtiny, oba na University of Hawaii.

Poprvé začala hrát na Punahou High School v jedné Shakespearově hře, kde také později promovala. Dále se rozhodla pro studium na Dartmouth College v Hanoveru. V roce 1999 získala vysokoškolský diplom v oblasti feministických věd a stala se z ní vedoucí členka původní teologie. Zde se také seznámila se svým budoucím manželem Joshem Winterhaltem. Při studiu navštěvovala Denverský národní divadelní institut, kde se začal více projevovat její vztah a talent k herectví a kde později (2002) získává ocenění Master of Fine.

Po dokončení studia v Denveru se přestěhovala do New Yorku, kde získala svoji první roli před kamerou v televizním seriálu na televizní stanici NBC. V dramatickém seriálu Olivera Platta, Queens Supreme. Další role získala v seriálech Dragnet, Numb3rs nebo Tarzan. U nás se ale nejvíce proslabila seriálem PRISON BREAK (ÚTĚK Z VĚZENÍ). Mezi její celovečerní filmy patří Celestinské proroctví a Whisper.

Mezi její další záliby patří starý tradiční hawajský folklor a Argentinské tango. Nyní žije střídavě mezi Dallasem a Los Angeles, se svým manželem Joshem Winterhaltem, s kterým plánují založení rodiny.
zdroj: www.csfd.cz (provedla jsem malé úpravy)

Nový rozcestník hereček

28. února 2008 v 18:18 | Tess |  Zprávy pro vás
Po novém rozcestníku herců, skupin a seriálů přišly na řadu herečky. Jsem ráda, že už to mám. Jen doufám, že se vám tento typ rozcestníku líbí a dougám, že se v něm více vyznáte. Jakékoliv připomínky nebo pochvaly :) můžete psát do komentářů!!!

Nový březnový design

28. února 2008 v 18:13 | Tess |  Designs
I když design od Honey je vážně krásný, už to chtělo nějakou změnu. A proto jsem poprosila Martina od design s Marcií Cross. Musim uznat, že se mu moc povedl a chtěla bych mu moc poděkovat za tu práci, co si s ním dal. Takže ještě jednou moc děkuju. Doufám, že se vám design líbí, vaše názory jako vždy piště do komentů ke mně nebo k Martinovi na blog.


Megan Fox-Životopis

28. února 2008 v 17:45 | Tess |  Megan Fox
Jméno: Megan Fox
Datum narození: 16.5.1986
Místo narození: Memphis, USA
Megan ž jako malá snila o herectví, sny se jí začali měnit ve skutečnost ale až v 15 letech, kdy dostala jednu z vedlejších rolí v rodinné komedii SESTRY NA BAHAMÁCH (2001). Zde si zahrála po boku známých dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsen. Její další role byly spíše seriálové a to v OCEAN AVE (2002), CO NA TOBĚ MILUJU (2002), HOPE & FAITH (2003) a v neposlední řadě v komediálním seriálu DVA A PŮL CHLAPA (2003) s Charlie Sheenem a dalšími hollywoodskými hvězdami jako Krista Allen nebo Lucy Lawless (Xena).

Po dvou letech účinkování v seriálech přichází konečně celovečerní film a to romantická komedie ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY (2004) s Lindsay Lohan, kde si zahrála roli Carly.

Zlom v její herecké kariéře ovšem přichází až roku 2007 nabídkou na účinkování jedné z hlavních rolí velkolepého projektu TRANSFORMERS s režiséra Michaela Baye. Bay je podepsán pod takovými kasovními trháky jako Armageddon, Mizerové, Pearl Barbor a Ostrav, jeho filmy nám dokáží zaručit spoustu efektů, výbuchů a výborné práce s kamerou. Není tedy divu, že právě on šel do tohoto projektu, jehož natáčecí náklady se vyšplhali do výše 150 miliónů dollarů a kterému byl producentem dobře známý Steven Spielberg.

Při Meganině vzhledu a postavě není divu, že jejím dalším velkým koníčkem je modeling. Z Megan se postupně stává jedna z nejžádanějších modelek současnosti. Mezi její největší modelingové úspěchy patří účast v anketě 100 Sexy žen světa roku 2006, kde se umístila na 68. místě. Populární celosvětový časopis Maxim ji umístil v Anketě nejžhavějších žen roku 2007 na vynikajícím 18. místě.
Zatím jejími nejnovějšími filmy jsou HOW TO LOSE FRIENDS & ALIENATE PEOPLE a JENNIFER'S BODY.