NEWS

News for June 2012

21. června 2012 v 11:50 | Tereza
Holky na své fb stránce zveřejnily zprávu pro své fanoušky, že se v příštích několika dnech chystá natáčení videoklipu pro jejich první single z alba Life on Mars. Otázkou jen zůstává, která píseň se stane prvním singlem, jestli to bude pro fanoušky zatím nezveřejněná píseň nebo některá z představených na koncertě v The Vipper Room...

Last few days in Australia before we head back to Los Angeles to film a video for our first single!
(I wonder if you're all as excited as we are....) X

The Return Of The Veronicas

3. června 2012 v 10:23 | Tereza
imagebam.com

Holky konečně o sobě daly zase vědět, a tentokrát ve velkém!!! Zdá se, že The Veronicas jsou konečně zpět :)
Holky na svých sociálních sítích zveřejnily fotky z focení pro nové album, které konečně dostalo oficiální název - Life On Mars, které by mělo vyjít na přelomu září a října tohoto roku. Jak už všichni fanoušci vědí z posledního chatu s holkama, první single by měl vyjít dříve, konkrétně někdy na přelomu června a července. Tuto informaci potvdrily i v interview pro STM Magazine, které si můžete přečíst ZDE.
Holky také na své facebook stránce slibují co nejdříve nové informace k desce, tak uvidíme :)

Na fotky, které holky zveřejnily a které by měly sloužit i jako cover k nové desce, se můžete podívat TADY a TADY.
Holky dále zveřejnily i video z celého focení, které je na shlédnutí ZDE.

The Veronicas are back!!!

2. března 2012 v 11:46 | Tereza
Fanoušci The Veronicas POZOR!!! Holky se konečně rozhoupaly a na svých twitter účtech zveřejnily zprávy o novém albu, které už se snad dokončuje a vyjde v nejbližší době!!!

JESSICA'S TWITTER: Days away from having a release date on our new single, and album! (28.2.2012)
Mixing a song right now that is going to blow your minds (1.3.2012)

LISA'S TWITTER:
Putting final touches on something sweet for the new album (1.3.2012)

News from Lisa's Twitter

12. prosince 2011 v 16:44 | Tereza
Lisa přidala na svůj twitter dvě důležité zprávy pro své fanoušky. Tak to vypadá, že album by mohlo být konečně dokončené, i když je už možná na čas, jestli má vyjít už začátkem roku 2012. Zatím se musíme nechat překvapit...Narozeninové video pro The Veronicas

22. listopadu 2011 v 19:47 | Tereza
Na stránce www.lovetheveronicas.com se objevila zpráva pro všechny fanoušky The Veronicas. Jak určitě všichni víte, Lisa a Jess slaví narozeniny 25. prosince, tedy na Štědrý den (v Americe a Austrálii), a fanoušci je chtějí překvapit společným příním. Jestli se chcete připojit, můžete pomocí krátkého videa, které pošlete na mail této stránky. Další instrukce najdete ZDE. Pak už jen stačí počkat, jestli se právě vaše video objeví ve finální verzi, která bude zvěřejněna právě v den narozenin :)

Glisten Pool Party

12. října 2011 v 14:30 | Tereza
The Veronicas se zúčastní lednové Glisten Pool Party! Tato akce probíhá v Australii od října, kdy na této párty vystoupí Flo Rida. Na holky si budeme sice muset počkat až do ledna 2012, ale v té době by mělo vyjít jejich už třetí studiové album The Awakening, takže se stoprocentně dočkáme i nových písní. A jelikož jde o pool party, tak třeba The Veronicas vystoupí i v plavkách.

Second Viper Room Show

27. srpna 2011 v 21:20 | Tereza
Holky mají za sebou další vystoupení v The Viper Room v LA. Na youtube se objevily videa s novými songy Forget You, Kick It In a Psycho Bitch, které holky zazpívaly. Podle mě jsou oba stejně povedené, jako předešlé. Takže jestli se všechny songy objeví na albu The Awakening, které by mělo vyjít začátkem příštího roku, tak se máme opravdu na co těšit. Co na ně říkáte vy???

New Songs from The Viper Room

19. srpna 2011 v 11:08 | Tereza
The Veronicas včera vystoupili ve Viper Room a holky konečně představily čtyři nové písně z očekávaného alba The Awakening. Písně se jmenují Cold, Dead Cool, Let Me Out, Baby, I'm Ready...
Tak co na ně říkáte???

News from Kyle and JackieO Show

10. srpna 2011 v 12:47 | Tereza
Lisa a Jessica vystoupily v úterý v Kyle and JackieO Show. Na celé video s rozhovorem se můžete podívat TADY. Holky se zde zmiňují o své nové desce, která (bohužel) má vyjít až příští rok. Fanoušci se ale můžou těšit na dvě vystoupení ve Viper Room v LA, které se konají v srpnu a na nový single, který by měl vyjít někdy tento rok. Tak doufám, že se konečně dočkáme...

Kyle and JackieO Show

8. srpna 2011 v 13:00 | Tereza
Na oficiální The Veronicas Facebook stránce se objevila zpráva, že The Veroncias vystoupí v Kyle and JackieO Show v úterý 9.8.2011. Holky budou fanoušky informovat o svých dvou nadcházejících vystoupení, která se budou konat ve The Viper Room v LA 18. a 25. srpna 2011.
 
 

Reklama